www.dozamech.pl
       Z O B A C Z   N A S Z E   P R O D U K T Y

Przenośniki - Podajniki

W wersji skośnej i pionowej, przeznaczone do transportowania paszy i ziarna.


Przenośnik ślimakowy MAXI-DUO o średnicy 150 mm i wydajności ok. 15-22 t/h. W wyposażeniu znajdują się pionowe podajniki boczne. Moc silnika jest uzależniona od wysokości sprzętu i może wynosić 2,2 - 4m. Niewątpliwą zaletą jest możliwość dokupienia rozdzielaczy 2- i 3-drożnych (widocznych na zdjęciu) oraz rur spadowych.
Image
Podajnik pionowy ma następujące wymiary: średnica 150 mm, długość 4-12 m. Urządzenie sprawdza się podczas załadunku silosów zbożowych. Wykazuje się wysoką wydajnością (wynoszącą 12-15 t/h). Istnieje możliwość wyboru jednego, dwóch a nawet trzech zsypów, co stanowi potwierdzenie jakości sprzętu. Moc silnika uzależniona jest od wysokości urządzenia. Standardowo górna krawędź kosza znajduje się na wys. 0,9 metra, ale na życzenie Klientów możemy obniżyć ją do poziomu podłoża. Umożliwia to błyskawiczny i bardzo sprawny rozładunek przyczepy. 

Przenośnik ślimakowy wyposażony w ażurową ssawkę dolną. Jego silnik jest skierowany ku górze. Cechą charakterystyczną jest ocynkowanie powłoki rur. Zróżnicowane średnice - 100, 130 i 150 mm. Długość urządzenia może wynosić nawet 12 metrów. Ocynkowanie podwozia gwarantuje mu niezwykłą funkcjonalność i sprawdza się szczególnie podczas częstego przemieszczania żmijki.

 
Podajnik z koszem i silnikiem na dole. Wielkość średnic wynosi 100,130 i 150 mm. Długość robocza może wynosić 4-14 metrów. Urządzenia te ustawia się za pomocą podpory (widocznej na zdjęciu). Moc silników jest ustalana w zależności od długości i przekroju sprzętu. 
  

Model z dwukołowym podwoziem transportowym. W przypadku urządzenia o długości większej niż 8 metrów do podwozia dołączony jest profesjonalny odciąg mający na celu usztywnienie żmijki. Wózek pod kosz wyposażony w cztery koła skrętne pozwala na lepsze transportowanie sprzętu. 

Przenośnik ślimakowy wyposażony w kosz zasypowy - ocynkowany, z małym podwoziem dwukołowym.

 
Kosze nakładane na przenośniki zaciągowe. 
Wanny rozładowczo-załadowcze. 


Projekt i wykonanie MAROL 2008Aktualności| O firmie| Targi| Dozagro | Kontakt